Cüneyt Rıza Çelik

Görsel İletişim Tasarımcısı, Kocaeli / Türkiye

Ben Kimim?

Merhaba. Adım Cüneyt Rıza Çelik. Görsel iletişim tasarımcısıyım. 2012 yılından bu yana kurumsal kimlik tasarımı, dijital marketing ve web tasarım üzerine çalışmaktayım.

Markaların kurumsal kimlik tasarımı ve dijital adaptasyonları üzerine odaklanmış durumdayım. Tasarım ve dijital marketing çözümleri sunuyorum. Photoshop, Illustrator, Indesign, Adobe XD gibi tasarım yazılımlarını kullanmaktayım. Front-end tarafında da tecrübeliyim ve HTML5 ve CSS3’e hakimim. WordPress’le olan ilişkim dolayısıyla biraz olsun PHP bilgisine sahibim. Tüm web projelerinde WordPress’i kullanmaktayım.

Kullanıcı deneyimi ve growth hacking konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Sunduğum-uz hizmetlerin bu iki bakış açısı ve bilgisi olmadan başarıya ulaşamayacağından eminim. Sorunlara karşı hızlı ve pratik çözümler üretmeye çalışıyor; her anı yeni şeyler öğrenmek ve farklı bileşenler ile bir araya getirmek üzere yaşamayı seviyorum.

Doğa, otomobil tutkusu, mekanikler, marangozluk ve fotoğrafçılığa olan ilgim sayesinde de yaratıcılığımı destekliyorum.

İş koliğim ve hayata bunun için geldiğimi düşünüyorum. Sevdiğim şeylerin peşinden giderek bu yola çıktım ve sevmediğim şeyleri-işleri bunun dışında bırakmaya gayret ediyorum. Çalışması zor bile olsa, işini seven müşterilerle çalışmaktan keyif alıyorum.

Serbest çalışanlardan oluşan bir aileyiz.
Ve senin için buradayız.

Şirketler ile müşterileri arasında çok kanallı iletişimi sağlamak için bir araya gelmiş, ortak tutkuları olan bir ekibiz. Pazar araştırması yapıyor ve markanın tanıtımı için dijital stratejiler oluşturuyoruz, tasarımlarımızla hatırda kalacak intibalar bırakıyor, çok kanallı pazarlama çözümleriyle devamlılığı sağlıyoruz. Müşterinin ihtiyaçlarını belirleyerek, iş süreçlerine özel dijital çözümler oluşturuyoruz.

Markalaşma

Araştırma ve Analiz
Logo ve Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Klavuzu
Sosyal Medya Entegrasyonu

Kreatif & Tasarım

Yaratıcı Metin Yazarlığı
Kullanıcı Deneyimi
Arayüz Tasarımı
Web Geliştirme
Prototipleme

Web Geliştirme

Web Tasarım
Prototipleme
E-Ticaret
Front-End & Back-End
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi
Google Ads
Dönüşüm Optimizasyonu
İnternet Reklamları